Contact

laptop si ceular

Pentru scrisori: OP 26, CP 383

E-mail: contact@organizatiaemma.ro

Baia Mare

Persoane de contact:

Bodolay Botond
Telefon- 0745 -395.607 
E-mail: bodolayb@organizatiaemma.ro

Rita Ardelean
Telefon: 0752 - 222.175
E-mail: rita@organizatiaemma.ro

Botosani

Persoana de contact: Simona Bas
Telefon: 0744 - 406.738
E-mail: simona@organizatiaemma.ro

Brasov

Persoane de contact:

Corina Odolean
Telefon- 0769 -638.154 
E-mail: corinao@organizatiaemma.ro

Liliana Stanciu
Telefon- 0766 -226.208 
E-mail: lilianas@organizatiaemma.ro

Bucuresti

Persoane de contact:

Cristina Iancu

E-mail: cristinai@organizatiaemma.ro


Daniela Ginju

Telefon: 0744 - 613.223
E-mail: daniela@organizatiaemma.ro

 

Ioana Grigore
E-mail: ioanag@organizatiemma.ro


Nicoleta Lazar
Telefon: 0727-234.089
E-mail: nicoletac@organizatiaemma.ro

Buzau

Luminita Radu
Telefon- 0741 -146.070 
E-mail: luminitab@organizatiaemma.ro

Cluj

Persoane de contact:

Laura Trosan
Telefon: 0744 - 246.180
E-mail: laurat@organizatiaemma.ro

Constanta

Persoana de contact: Boicea Gheata Mihaela
Telefon: 0763-551.475
E-mail: mikysad_2006@yahoo.com

Craiova

Persoana de contact: Mihaela Nenetu
Telefon: 0764 - 690.147
E-mail: mihaela@organizatiaemma.ro

Dej

Persoana de contact: Monica Muresan
Telefon: 0744 - 616.216
E-mail: monicam@organizatiaemma.ro

Galati

Persoana de contact; Gabriela Istrate
Telefon: 0742 - 425.505
E-mail:

Iasi

Persoana de contact: Dorina Ciobanu
Telefon: 0740 - 041.385
E-mail: dorina@organizatiaemma.ro

Mangalia

Persoana de contact: Rodica Matasari
Telefon: 0749 - 626.931
E-mail: matasarumelisa@yahoo.com

Oradea

Persoane de contact: Anca Oanț
Telefon:
0742 - 477.382
E-mail: oantanca@yahoo.es

Emilia Junc
Telefon: 0745 -901.274

Nina Olar
Telefon: 0744 - 254.426
E-mail: ninao@organizatiaemma.ro

Ramnicu Valcea

Persoana de contact: Oana Berendei
Telefon - 0726 - 564.411,
E-mail: oanab@organizatiaemma.ro

Satu Mare

Persoana de contact: Paula Por
Telefon -
0745 – 145.173
E-mail:
paulap@organizatiaemma.ro

Sibiu

Persoana de contact: Steluta Simona Marti
Telefon: 0723 - 002.259
E-mail: steluta@organizatiaemma.ro

Tg. Jiu

Persoane de contact:

Elena Loredana Nimara
Telefon: 0742 - 960.623
E-mail: elena@organizatiaemma.ro

Corina Nanu
Telefon: 0743 - 428.902
E-mail: corina@organizatiaemma.ro

Timisoara

Persoana de contact: Angela Serban
Telefon: 0724 - 519.527
E-mail: angela@organizatiaemma.ro

FRANTA - Jossigny

Persoana de contact: Camelia Fatis
E-mail: camelia@organizatiaemma.ro

MAREA BRITANIE - Londra

Persoane de contact:

Veronica Mincu
Telefon: 00447526 - 819.972
E-mail: veronica@organizatiaemma.ro

Loredana Munteanu
Telefon:  00447 -570.291.966
E-mail: loredana@organizatiaemma.ro

 

sg sus Mergi sus